+38 063 504 65 72
Україна м. Львів, вул. Шевченка, 315 Б
Запит по VIN
Корзина 0
Главная Про нас

Про нас

Інтернет магазин Autobutique спеціалізується на гуртових і роздрібних продажах автозапчастин для усіх моделів Peugeot і Citroen.

При формуванні каталогу пропозицій в пріоритет ставиться бездоганну якість кажної деталі і аксессуара. Постійно відслідковуючи актуальні рейтинги виробників і відгуки про якість продукції, дає можливість виключити потрапляння в базу товарів низької якості і тим більше підробок.

Всі представлені автозапчастини мають хорошу репутацію на ринку і мають сертифікати відповідності вимогам найбільш жорстких міжнародних норм і стандартів. Додатковий захист споживачів - гарантія повернення або обміну у всіх передбачених законодавством випадках.

Ми пропонуємо оптовим і роздрібним клієнтам зручну компоновку автозапчастин по групах за призначенням. Пошук можна здійснювати як по унікальному номеру оригінальної автозапчастини, так і по відомим кожному автовласнику даним про автомобіль: модель, рік виготовлення, тип та потужність двигуна. Всі товари супроводжуються інформативними описами, які дозволять порівняти можливість альтернативи та зробити оптимальний вибір

Привабливі ціни в Україні і всебічна підтримка команди кваліфікованих онлайн консультантів доповнюються зручними способами оплати і доставки.